Що таке «виїзна церемонія» та де найкраще місце для її проведення у Луцьку?

Сучасні молодята масово звільняються від стереотипної церемонії розпису в РАГСах. Їм хочеться отримати яскраві емоції не тільки від веселого застілля, але і від моменту урочистого розпису.

Завдяки європейськими традиціям, які прийшли до нас не так давно , у молодят є прекрасна можливість організувати виїзну церемонію одруження в улюбленому місці.

Проте, хочемо звернути Вашу увагу на те, що це несправжня церемонія одруження і молодих розписують також не по- справжньому. Для початку Ви повинні розписатися в РАГСі , де Ваш шлюб зареєструють офіційно. На розпису в РАГСі можете бути присутнім тільки ви або розпис поставити можна в присутності найближчих.

Ми знаємо, як мрії про Ваше весілля зробити реальними! Проте, завжди потрібно пам’ятати, що гарний настрій та кохання — основні умови ідеального весілля! А про все інше подбаємо ми… .

У наш час багато хто навіть не одягаються нарядно , а йдуть в РАГС « в джинсах ». Якщо заздалегідь замовити оригінальні футболки з малюнком і написами ( «Наречений » і «Наречена», « Згодна » і « Згоден » , «Твоя навіки» і «Твій навіки» ), вийде незабутньо!

Найбільший плюс у виїзних церемоніях – це можливість влаштувати все за своїм смаком. Призначити зручний час і день та уникнути зайвого поспіху в день весілля. У РАГСах таку можливість не нададуть , де ще в день весілля доведеться чекати своєї черги , та нудьгувати Вам та усім гостям у задушливих коридорах.

Варіантів проведення незліченна кількість. Проте, у РК “Рестпарк” пропонують Вам європейський варіант виїзної церемонії, для чого створено вишукану альтанку, аналогів якій немає у нашому регіоні. Стильні декорації із тканини, ковані підставки з квітами, килимова доріжка… Загалом , церемонія нагадує ту , яку ми часто бачимо в романтичних фільмах.

Варто пам’ятати, що ведучий для виїзної церемонії одруження просто необхідний. Краще не сподіватися на « балакучого » друга обраного для проведення торжества. Бажано запросити досвідченого церемоніймейстера . У “Рестпарку” Вам обов’язково допоможуть у цьому, запропонувавши на вибір декілька осіб.

На особливий та романтичний лад допоможуть налаштуватись чудові мелодії у виконанні струнного квартету або ж саксофону.

Виїзну церемонію одруження організувати не так вже і важко , якщо дотримуватися рекомендацій . Тим більше , що ви зможете втілити свою мрію в реальність та отримати задоволення від весільного дня.

Сподобалася виїзна церемонія? Розкажіть друзям про неї

Поверніться на сторінку Святкування весілля, щоб дізнатися ще більше!