Неповторне весілля

або 12 причин «ЗА» весілля в «Рестпарку»

Виїзна церемонія посеред зеленої галявини на фоні каскаду озер… .

Квартет музикантів прямо під деревами грає Вашу улюблену музику… .

Офіціанти пропонують гостям шампанське, а у альтанках накриті столи із чудовими аперитивами… .

Такий сценарій весілля Ви собі уявляєте? Ми пропонуємо Вам найкращий варіант для його проведення – рекреаційний комплекс «Рестпарк»!

Навіть якщо Ваш варіант ідеального весілля відрізняється від вищеописаного, у «Рестпарку» є чимало переваг святкування весілля, які дозволяють нам організувати весілля найкращим чином і провести його з максимальним комфортом для Вас і Ваших гостей:

1. Наш рекреаційний комплекс розташований за межами міста серед мальовничої природи. Поряд із щасливими посмішками молодят Ваші гості неодмінно згадуватимуть прогулянки розкішною зеленою територією. Та й кращого місця для фото та відео марно шукати.

2. Якщо виїзна церемонія є обов’язковим атрибутом Вашого свята, то обравши наш заклад Вам вже особливо не варто піклуватись про її організацію. Завітайте до нас та переконайтесь, що важко знайти кращих декорацій, як природа в «Рестпарку». У вишуканій альтанці виїзна церемонія обов’язково стане незабутньою, а ми Вам у цьому обов’язково допоможемо.

3. У просторому та елегантному залі ресторану затишно почуватимуться святкування як на 50, так і на 200 осіб. Для молодят у нас передбачене спеціальне почесне місце, а для комфорту усіх ресторан обладнаний сучасною системою кондиціювання та вентиляції.

4. В меню представлений широкий асортимент страв як української, так і європейської кухні. Кухня ресторану смачна та різноманітна, що дозволить підібрати усе до Вашого смаку. Незалежно від обраних страв, Ви можете бути впевнені, що усі страви приготовлені справжніми майстрами своєї справи лише з якісних продуктів.

5. Ми завжди намагаємось відрізнятись від інших закладів відношенням до наших гостей і саме тому особливу увагу приділяємо обслуговуванню. Ретельно підібраний професійний колектив офіціантів на чолі з адміністратором знають як зробити Ваше свято особливим.

6. Багато ресторанів можуть лише мріяти про окремий танцювальний майданчик, де Вам та гостям буде комфортно як влітку, так і взимку.

7. Ваші гості зможуть відпочити у затишних та водночас вишуканих номерах нашого готелю з знижкою 15%. Та особливо приємно після незабутнього святкування отримати номер для молодят в подарунок від «Рестпарку».

8. Якщо Ви захочете додатково почастувати гостей протягом святкування – ідеально для цього підійдуть альтанки. «Пивна хата», «Козацький стіл», «Кав’ярня» – усе залежить від Ваших бажань, які ми можемо втілити в реальність.

9. Ми знаємо наскільки важливо, коли в ресторані раді не лише дорослим, але й маленьким гостям. Саме тому ми облаштували для малечі спеціальний дитячий майданчик та при Вашому бажанні запросимо для них професійного аніматора.

10. Організація ідеального весілля вимагає врахування всіх моментів, саме тому ми подбали і про місця для стоянки автомобілів та автобусів.

11. На відміну від закладів, які знаходяться у Луцьку, місце розташування нашого комплексу дозволяє проводити висотні салюти та феєрверки. Проте, лише організаціям, які мають відповідні дозволи.

12. Оскільки процес підготовки до весілля є доволі тривалим та виснажливим, ми намагаємось запропонувати Вам максимальний набір якісних послуг за оптимальною ціною в одному місці.

Ми знаємо, як мрії про Ваше весілля зробити реальними!

Проте, завжди потрібно пам’ятати, що гарний настрій та кохання — основні умови ідеального весілля! А про все інше подбаємо ми… .