Основний конференц-зал

Не зважаючи на заміський статус нашого комплексу, Вам не доведеться марнувати багато часу на трансфер до нас. Ми розташовані поряд із автотрасою H22 (Устилуг – Луцьк – Рівне), а із схемою проїзду можна ознайомитись за адресою у розділі контакти.

Відстань до м. Луцьк — 4 км. Відстань до центру міста — 9 км. Поряд із комплексом є зупинка для тролейбусів та маршрутних таксі.

osnovnyy-konferents-zal-1

Наш комплекс розташований за 9 км від центру міста Луцьк на території понад 2 га, де на Вас чекатимуть затишні та комфортабельні номери готелю, просторий та вишуканий ресторан, неповторні банкетні зали, дерев’яні альтанки, конференц-зал та чудові розваги.

Унікальністю нашого комплексу є надання широкого спектру послуг за оптимальною ціною та мальовнича природа, яка сприяє незабутньому відпочинку.

Рекреаційний комплекс “Рестпарк” пропонує повний комплекс послуг по організації та проведенні ділових заходів різного формату. До Ваших послуг великий сучасний конференц-зал, кімната для переговорів та невеликих заходів, а також зал ресторану для проведення фуршетів та презентацій. Конференц-зал площею 140 м2 розташований на третьому поверсі нашого комплексу та розрахований до 120 осіб.

Конференц-зал обладнаний сучасним презентаційним обладнанням (мультимедійний проектор, проекційний екран, фліпчарт, електронний презентер) та швидкісним інтернетом У залі є кондиціонер, декілька режимів освітлення. Також в залі є місце для проведення кавабрейків та гардеробна зона.

Для задоволення кулінарних потреб ми пропонуємо організацію кавабрейків, бізнес-ланчів, фуршетів та банкетів на високому рівні.

У нас є підготовлені комплексні меню кава-брейків та бізнес-ланчів. Проте, Ви можете скласти індивідуальні варіанти з наявного широкого асортименту страв та напоїв. Ми підготуємо оптимальну відповідно до Вашого бюджету пропозицію щодо фуршету чи ділової вечері.

Для найкращої організації процесу підготовки та під час проведення заходу з замовником працює персональний менеджер від РК “Рестпарк”. Ми готові розробити найзручнішу програму Вашого корпоративного заходу і взяти на себе всі організаційні питання, починаючи від зустрічі учасників конференції, технічної підтримки, забезпечення харчуванням і закінчуючи додатковими розважальними послугами.

розкажіть колегам про комфортне місце для переговорів

У нас також є зручна кімната для переговорів.