Кейтеринг

від майстрів своєї справи

Уже декілька років кейтеринг є неодмінною складовою нашого ресторанного життя. У нас є можливість організувати виїзне обслуговування різнопланових заходів, проте найчастіше кейтеринг замовляють для банкетів, презентацій, кава-брейків. Для вечірок в стилі «барбекю» у «Рестпарку» є мангали та спеціально замовлені столики та крісла. А для бізнесових зустрічей чи форумів ідеальним варіантом стане фуршет з вишуканими канапками, кавою та коктейлями. Незамінним помічником ця послуга стане і на відкритті того чи іншого закладу.

Ми маємо великий досвід в організації та обслуговуванні як невеликих заходів на 15-20 осіб, так і досить широкомасштабних святкувань на 650 осіб.

Для того, аби гостям на банкеті, фуршеті чи вечірці було комфортно та ніщо не заважало відпочинку, «Рестпарк» забезпечує усім необхідним, починаючи від скатертин, посуду та столів та закінчуючи висококваліфікованим персоналом, який швидко та компетентно обслуговуватиме Ваш захід. У нас є багато ідей і що важливо – досвід та технічні можливості, які дозволяють максимально відповідати Вашим побажанням.

P.S. Рестпарк – організація кейтерингу в Луцьку від скатертини до десерту!

Банкет

Виїзне ресторанне обслуговування святкових подій, яке передбачає розміщення гостей за столами. При такому форматі обслуговування столи попередньо сервіруються холодними стравами та протягом святкування подаються основні гарячі страви.

Фуршет

Один з найпопулярніших форматів кейтерингу в Луцьку. Основний акцент тут робиться на фуршетній лінії, яка може передбачати подачу як лише легких холодних закусок, так і комбіновані подачі холодних та гарячих страв. Гості, як правило, розташовуються за коктейльними столами стоячи.

Кава-брейк

Кава-брейк є незмінним атрибутом сучасних ділових заходів. Лише ароматна зернова кава з професійних кавових машин, перевірені часом десерти та канапе будуть чудовим доповненням на Вашому діловому заході.

Барний кейтеринг

Барний кейтеринг в Луцьку стає дедалі популярнішим та може бути як приємним доповненням основному заходу, так і виступати самостійною послугою. Наші бармени зможуть здивувати Ваших гостей роботою за мобільною барною стійкою.

Все ще маєте питання стосовно кейтерингу?

телефонуйте +38 (095) 115 59 79

розкажіть друзям про кейтеринг від РК «Рестпарк»

Кейтеринг не ваш формат? В такому випадку вам підійдуть Банкетні зали!