Відпочинок на природі

з користю для дітей та дорослих

Ви напевно не раз мріяли провести день на природі, за межами Луцька, з сім’єю або з друзями, насолоджуючись ароматами смачної їжі, чудовим краєвидом. У Рестпарку Ви можете здійснити свої бажання! Адже ресторан знаходиться в чудовій зеленій зоні, всього чотири км від Луцька – це близько для приємного відпочинку і, в той же час, далеко від насиченого, активного життя міста.

Скуштувати смачні страви, відпочити з друзями, родиною чи колегами Ви можете не лише в ресторані Рестпарк, також до Ваших послуг дерев’яні альтанки, тераса над водою та великий літній павільйон.

Дерев’яні альтанки

У Луцьку є чимало шанувальників відпочинку у альтанках, і саме для таких гостей у нас є комфортні дерев’яні альтанки. В легкій та невимушеній атмосфері можуть відпочити компанії від 6 до 25 осіб.

Тераса над водою

Якщо Вам до вподоби смакувати улюбленими стравами на свіжому повітрі, споглядаючи на грайливі фонтани на ставу, в атмосфері гармонії та спокою, тоді запрошуємо Вас до відпочинку на нашій терасі над водою. На даній терасі одночасно можна відсвяткувати подію компанією до 45 осіб або ж просто провести незабутній вечір з коханою людиною за келихом вина.

Літній павільйон

Затишний і, в той же час, просторий літній павільйон – це чудове місце для проведення гучних святкувань та бенкетів на лоні природи. Літній павільйон ресторану «Рестпарк» вміщує до 60 чоловік та має сцену для проведення розважальної чи музичної програми.

Дізнайтеся більше про умови літнього відпочинку

телефонуйте +38 (095) 115 59 79

розкажіть друзям про літній відпочинок у «Рестпарку»

Завжди можна із вулиці переміститися до Банкетних зал!