Банкетні зали

Для великих та малих компаній

На другому поверсі комплексу розташовані 5 неповторних банкетних залів, а також більярдний зал.

Англійський кабінет

Опинившись у стильному інтер’єрі нашого англійського кабінету Ви відчуєте себе справжнім аристократом. Вас неодмінно зачарує камін в обрамленні з натурального дерева, вишукані шпалери, розкішні гардини та люстра в класичному стилі. В англійському кабінеті ідеально проводити бенкети, закриті вечірки, ділові зустрічі та семінари. Зал розрахований до 20-ти осіб.

Східна банкетка

По-особливому люблять та вміють відпочивати саме на Сході. І тому ми пропонуємо поринути у цей дивовижний зал, в якому кожен гість може опинитись в одній із східних казок. Особливим даний зал робить ошатний балдахін, під яким на м’яких диванах неймовірно комфортно та затишно відпочивати. Рекомендуємо для невеликих компаній до 6 осіб та закоханих пар.

Модерн-хол

Ефектне поєднання теплого пісочного та молочних кольорів надають даному бенкетному залу святковість та легкість, а майстерне виконання дерев’яних елементів підкреслює загальний стиль залу. Яскравим акцентом є дві оригінальні картини, які перенесуть Вас у чудову епоху модерну. Цілком комфортно тут почуватимуться компанії до 8 осіб.

Українська хата

Жодного гостя не залишить байдужим справжній український колорит, яким наповнена дана бенкетна зала. Барвисті розписи на стінах, масивні дерев’яні лави та столи, вишиті фіранки — усе це втілення славних українських традицій. Гучне застілля до 12 осіб незабутньо можна відсвяткувати саме тут.

Оливкова зала

Якщо Ви надаєте перевагу поєднанню лаконічності та стилю — запрошуємо Вас до Оливкової зали. Використання оригінальних технік під час декору стін створює атмосферу спокою, а розкішні гардини та неймовірний текстиль віднесуть Вас геть від сірих буднів. Компанією до 8 осіб тут душевно можна відзначити сімейне свято чи просто гарно провести час.

Хочете зарезервувати банкетку?

телефонуйте +38 (095) 115 59 79

розкажи друзям про компанійський відпочинок у «Рестпарку»

Є бажання відпочити на природі та в комфортних умовах? Пропонуємо Дерев’яні альтанки!