Конференц-послуги

Рекреаційний комплекс «Рестпарк» пропонує повний комплекс послуг по організації та проведенні ділових заходів різного формату. До Ваших послуг великий сучасний конференц-зал, кімната для переговорів та невеликих заходів, а також зал ресторану для проведення фуршетів та презентацій.

 

Зручні мобільні меблі дозволяють розташовувати посадкові місця згідно потреб та в різних варіантах: класна кімната, круглий стіл, театр, п-подібна чи т-подібна форма. Конференц-зал обладнаний сучасним презентаційним обладнанням (мультимедійний проектор, проекційний екран, 2 фліпчарти, електронний презентер) та швидкісним інтернетом Wi-Fi. Зал обладнаний кондиціонером, має декілька режимів освітлення. Також в залі є місце для проведення кава-брейків та гардеробна зона.

Банкетний зал “Англійський кабінет” чудовий варіант для проведення закритих ділових переговорів, презентацій чи тренінгів, розрахованих на невелику кількість людей (до 18 осіб).

Даний зал можливо додатково обладнати мультимедійним проектором, проекційним екраном, фліпчартом.

Наявний інтернет Wi-Fi,кондиціонер, LCD телевізор (можливе підключення но ноутбуку).

Просторий та елегантний зал ресторану ідеально підходить для проведення святкувань весіль, банкетів та фуршетів.

Проте, декілька режимів освітлення, потужна система клімат-контролю, 2 плазмових телевізора, додаткове мультимедійне обладнання роблять зал зручним також для проведення різного роду презентацій, семінарів та інших ділових заходів.

Додаткова інформація

Обладнання наявне в РК «Рестпарк» для проведення конференцій – детальніше (.pdf).

Заявка на замовлення конференц-залу – завантажити (.doc).